Ubytování v Liptovský Trnovec

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Liptovský Trnovec. Najděte si jeden z apartmánů a penzionů přímo ve městě, nebo i v okolí Liptovský Trnovec, kde najdeme města Liptovská Sielnica, Pavlova Ves, Kvačany, Ižipovce a Prosiek.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

1. Apartmánová Chalupa StarStarStar

Foto: Apartmánová Chalupa
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
89 %

Apartmánová Chalupa se nachází v Liptovském Trnovci, 800 metrů od přehrady Liptovská Mara, a nabízí terasu, biliár, pokoje s krby a společnou část s kuchyní. Hosté mají zdarma k dispozici Wi-Fi.

Pokoje

Apartmá Junior
osoby29 - 49 EUR za noc
Čtyřlůžkový pokoj
osoby29 - 55 EUR za noc
Studio
osob55 - 78 EUR za noc
Rekreační dům se 4 ložnicemi
24 osob0 - 0 EUR za noc

2. Chata Beňušovce StarStarStar

Foto: Chata Beňušovce
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
93 %

Chata Beňušovce se nachází v obci Beňušovce, 2 km od vodního díla Liptovská Mara, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, zahradu s grilem i bezplatné soukromé parkoviště.

Pokoje

Chata se 2 ložnicemi
osob44 - 65 EUR za noc

3. Mara Camping Cottages StarStarStar

Foto: Mara Camping Cottages
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
67 %

Mara Camping Cottages se nachází v Liptovském Trnovci v Žilinském kraji, 36 km od Zakopaného a 48 km od Bukowiny Tatrzańské. Nabízí gril a výhled na hory. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování má posezení.

Pokoje

Chata (4 dospělí)
osoby80 - 90 EUR za noc
Chata pro 6 dospělých
osob80 - 90 EUR za noc

4. Mara Camping Mobile Homes StarStarStar

Foto: Mara Camping Mobile Homes
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
77 %

Mara Camping Mobile Homes se nachází v Liptovském Trnovci v Žilinském kraji, 36 km od Zakopaného, a nabízí gril a dětské hřiště. Vesnice Bukowina Tatrzańska je 48 km daleko. Wi-Fi je zde k dispozici zdarma.

Pokoje

mobilní dům
osob80 - 140 EUR za noc

5. Chata Liptov 1 StarStarStar

Foto: Chata Liptov 1
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
95 %

Chata Liptov 1 se nachází v Liptovském Trnovci, 36 km od města Zakopane a 48 km od města Bukowina Tatrzańska. Tento prázdninový dům nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště.


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: