Apartmány v Liptovský Trnovec

Potřebujete ubytování v Liptovský Trnovec ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Liptovský Trnovec. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Liptovský Trnovec má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

1. Chalupa u dedu a babky 

Foto: Chalupa u dedu a babky
Pokojů: 5
Hodnocení hostů
86 %

Chalupa u dedu a babky se nachází v Liptovském Trnovci, pouhé 4 km od Liptovského Mikuláše. Apartmány mají bezplatné Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a zahradní gril.


2. Apartments Tatiana 

Foto: Apartments Tatiana
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
92 %

Apartments Tatiana se nachází v Liptovském Mikuláši, 2 600 metrů od Aquaparku Tatralandia a 2 600 metrů od vodního díla Liptovská Mara. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatné Wi-Fi.

Pokoje

Apartmán
osoby22 - 29 EUR za noc
Apartmán
osob24 - 40 EUR za noc

3. Apartmány MarAqua 

Foto: Apartmány MarAqua
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
97 %

Apartmány MarAqua se nacházejí v obci Liptovský Trnovec, 5 minut chůze od vodního díla Liptovská Mara, a nabízejí možnost vlastního stravování i ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi.

Pokoje

Loft
osob56 - 70 EUR za noc

4. Apartmány AQUAVILLA 

Foto: Apartmány AQUAVILLA
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
95 %

Apartmány Aquavilla se nachází je klidné části obce Liptovský Trnovec, 10 minut chůze od Liptovské Mary a jen 2 km od vodního parku Tatralandia. Bezplatné Wi-Fi připojení je k dispozici ve všech prostorách a parkovat se tu dá také zdarma.


5. Apartman Trnovec StarStar

Foto: Apartman Trnovec
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Apartment Trnovec je obklopen zelení a přírodou a nabízí apartmány s možností vlastního stravování a soukromou zahradu s posezením, grilem a dětským hřištěm. Nachází se v Liptovském Trnovci.

Pokoje

Apartmán se 2 ložnicemi
osoby42 - 59 EUR za noc

5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: